Faqet e para, si pasqyrohet protesta në gazetat shqiptare (FOTO LAJM)

Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri për ditën e sotme, e dielë 12 maj 2019">2019.

Gazetat pasqyrojnë titujt kryesorë të ngjarjeve që ndodhën ditën e djeshme, dhe po ashtu një analizë të ngjarjeve më të rëndësishme...! /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2019, ora 08:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori