Fansat në dyshime, Rama me ndërhyrje estetike? (FOTO LAJM)

Tashmë prej kohësh, Rama është kthyer në një personazhet që shkakton bujë në cdo emision që ftohet.

Me tipin e tij kontravers, ai gjithmonë shkakton debat dhe nuk ikën pa u ndjerë.

Por sic e dimë tashmë, kryeministri aktual i vendit ka edhe një pasion për veshjet e vecanta, ngjyra të ndezura, kollare lajle lule dhe corape që bien në sy një orë larg.

Pra nuk mund të themi se nuk kujdeset për veten.

Ama fansat së fundmi e kanë akuzuar se ka bërë ndërhyrje estetike.

Por nese do të shohim me kujdes në fytyrën e tij, do të vëmë re se Rama ka preferuar vërtet të bëjë ca prekje të vogla estetike në fytyrë.

Rrudhat në ballë dhe përreth syve, janë minimizuar dhe pse nuk dallohet mirë nëse është botox apo lifting.

Por gjithsesi kryeministri duket më i rinuar. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2018, ora 17:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori