Familja kërcënon me vetëvrasje: Do hidhemi nga tarraca nëse nuk ikën IKMT
Një familje të cilës rrezikon t'i shembet banesa janë ngujuar

Raportohet se familja Hoxha apelon për ndihmë dhe kërcënojnë me vetëflijim.

Mësohet se shtëpia 2 katëshe ndodhet pranë Ministrisë së Drejtësisë.

Familja thotë se “ndërtuesi kërkon të marrë tokën. Do hidhemi nga tarraca nëse nuk ikën IKMT”.

Deri tani nuk ka mbërritur policia në vendngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2017, ora 19:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori