Eugent Bushpepa në krye të klasifikimeve, thyen pritshmëritë
Duket se Eugenti do të na bëjë krenar këtë vit në Eurovizion.

Performancat e tij deri tani kanë qenë fantastike dhe janë vlerësuar si nga më të mirat.

Kënga dhe vlerat vokale të Bushpepës janë pritur shumë mirë nga audienca dhe kritikët e muzikës çka e kanë bërë atë të jetë ndër më të votuarit në sondazhe dhe më i klikuari në YouTube.

Wiëibloggs është faqja e cila çdo vit publikon sondazhe për konkurrentët në Eurovizion dhe bën intervista e komente të shumta edhe për të kuptuar trendin e pëlqyeshmërisë së audiencës.

Në të parën, Eugent Bushpepa është i pesti më i votuari dhe në sondazhin e dytë se kush duhet të kualifikohet në natën e parë të konkurrimit, kënga “Mall’ është e dyta më e votuara. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2018, ora 18:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori