Ermal Hoxha në Bogota të Kolumbisë (FOTO LAJM)

Dje u raportua se nipi i Enver Hoxhës, Ermal Hoxha është kapur duke prodhuar dhe trafikuar drogë.

fotot e mësipërme shihet Ermali duke udhëtuar në Bogota të Kolumbisë.

Ajo që vihet re është se ai ka edhe foto me makinën e tij,e poshtë makinës para të shtruara në rrugë.

Fotot janë bërë publike nga Opozita.com./albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori