Erërat e forta dhe rebeshet e shiut, përmbytje edhe në Elbasan
Dita e sotme në të gjithë Shqipërinë u karakterizua nga shira të shumtë dhe erëra të forta duke shkaktuar përmbytje nëpër rrugë.

Shqipëria u përfshi nga moti i keq këtë të diel, me stuhi dhe reshje që kanë qenë prezente thuajse në mbarë territorin e vendit.

Përmbytje të mëdha kanë ndodhur edhe në Elbasan.

Siç shikohet edhe në këto pamje, përroi i Zaranikës ka pasur prurje të jashtëzakonshme.
Shtuar më 22/12/2019, ora 21:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori