Erdhi në varrimin e të atit me pranga, Samuel Ndoka rikthehet në qeli
Gjatë ditës së djeshme u krye varrimi i vëllait të ish-deputetit socialist të Lezhës, Arben Ndoka ku ra në sy një pjesëmarrje e madhe njerëzish.

I shoqëruar nga forca të shumta policie ishte edhe djali i Aleksandrit, Samueli i cili mori pjesë në varrim, ndërsa mungoi djali tjetër, Klajdi.

Mësohet se Samuel Ndokës, djalit të Aleksandër Ndokës, iu dha vetem 4 orë leje nga Drejtoria e Burgjeve.

Pas ceremonisë mortore të të atit, ai është shoqëruar sërish nga trupa e Policisë që e kishte atë në mbikëqyrje gjatë të gjithë kohës. Samuel Ndoka, 18 vjeç, është arrestuar nga Policia e Tiranës, së bashku me Danjan Ndokën dhe disa persona të tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2017, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori