Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Era Istrefi kërkon ta përqafojë Thaçin por nuk e priti reagimin e tij
Pëlqej
Këngëtarja kosovare tashmë me famë botërore, Era Istrefi ka marrë sot dekoratë presidenciale nga presidenti i vendit Hashim Thaçi, mirëpo ajo kishte një moment të sikletshëm kur presidenti zgjati medaljen.

Era pas marrjes së dekoratës bëhet gati ta përqafojë presidentin e vendit mirëpo ai largohet duke marrë edhe shkresën e dekoratës dhe largohet derisa Era zgjatet për ta përqafuar dhe i thotë “a mundem me të përqaf”. E megjithatë si përfundim arriti ta përqafojë.

Era Istrefi është nderuar me Medalje Presidenciale Jubilare e Dhjetëvjetorit të Pavarësisë.

Gjatë këtij takimi Era Istrefi tha se kjo medalje më motivon edhe më shumë që ta promovoj Kosovën sa më shumë që të mundem në të ardhmen”.


Shtuar më 20/07/2018, ora 13:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori