Eni Çobani braktis përfundimisht Ardit Gjebrean (FOTO LAJM)

“E diela Shqiptare” pa Eni Çobanin nuk ka kuptim! Figura e saj dhe rubrika “Shihemi në gjyq” është padyshim një ndër sukseset më të mëdha në televizionin Klan.

Zonja Eni Çobani ka qenë e ftuar në emisionin ‘Thumb’ dhe ka folur për të ardhmen e profesionit të saj. Me sa duket ajo do të braktisë profesionin e juristes për t’iu futur botës së politikës.

Për të është koha dhe mosha e duhur për politikë, duke treguar dhe qëndrimin e saj

se nuk është shumë dakord me futjen në botën e politikës në moshë shumë të re..

“Ka ardhur moment i duhur. Edhe mosha e duhur është…Jo nuk jam shumë dakord me futjen në politikë në moshë të re.

Populli shqiptar nuk ka votuar në këto zgjedhje. Është fakt dhe këtu kam thënë që është momenti i duhur”, u shpreh Eni. /albeu.com/

Shtuar më 02/07/2017, ora 08:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori