Enca blen shtëpi të re, ja vila luksoze ku do të jetojë ajo (FOTO LAJM)

Këngëtarja Enca Haxhia ka blerë një vilë në zonën e Rolling Hills në Tiranë.

Edhe pse vetëm 21 vjeç Enca ka arritur të blejë shtëpi pranë shumë personazheve të famshëm, aty ku janë zhvendosur vilat luksoze, të cilat thuhet se kanë një çmim 300-500 mijë euro.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka publikuar foto nga shtëpia e saj e re dhe i ka postuar ato në rrjetin social Snapchat.
"Duke vizituar shtëpinë time të re" shkruan Enca.

Tani ajo do të jetë komshie me disa personazhe të tjerë të famshëm./Albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 09:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori