EMRI/ Një armë gjahu përkrah kufomës, kush është viktima në Shkodër
Një person është gjetur i pajetë në aksin rrugor Shkodër-Bushat, në zonën e Melgushës.

Pranë trupit të viktimës është gjetur dhe një armë gjahu çifte, çka dyshohet se flet për një vetëvrasje të mundshme.

Mësohet se viktima është Ben Musaja, ose ndryshe i njohur me emrin Arben Shijaku, i cili ka një dyqan luleshzonën e Meglushës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe pritet që të japë pas pak detajet e plota mbi ngjarjen.
Shtuar më 24/10/2019, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori