EMRI/ Përplasi kokën në asfalt, humb jetën i riu shqiptar në Itali
Mediat italiane raportojnë se një 18 vjeçar shqiptarë ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në rrugë.

I riu me iniciale K.G , thuhet se po udhëtonte me motoçiklete në komunën Lamporecchio (Pistoia) ku paprtimas ka humbur kontrollin dhe ka përplasur kokënasfalt.

Së bashku më të udhëtonte edhe një tjetër person, por ky i fundit ka shpëtuar pa dëmtime serioze.

Ndërkohë një hetim ka nisur për zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/.
Shtuar më 21/10/2018, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori