EMRI/ Identifikohet viktima që u gjet në lumin Shkumbin
Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në breg të lumit Shkumbin.

Sipas informacioneve behet e ditur se trupi i pajetë i përket shtetasit Ibrahim Çakerri i humbur prej 5 javësh.

Ai është i moshës 80 vjeçare dhe është gjetur pranë fshatit Muriqan të Elbasanit. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2019, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori