EMRI/ Gjendet një person i pajetë në Fier
Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në Levan të Fierit.

Mësohet se trupi i përket Flamur Çervadakun, 56 vjeç nga fshati Ferras i Fierit.

Trupi i tij është dërguar në morgun e spitalit të Fierit, ku do ti nënshtrohet dhe analizave.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e vdekjes.


Shtuar më 08/01/2020, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori