EMRI/ Emërohet kryetari i ri i bashkisë Durrës
Zhuljen Varfaj është kryetari i ri i Bashiksë Durrës.

Varfaj mori postin ditën e sotme pas dorëheqjes së Valbona Sakos, e cila bëri deklaratakonsideruara "gafa" përsa i përket viktimve nga tërmeti i 26 nëntorit.

Varfaj ka qenë në postin e nënkryetarit të bashkisë Durrës, dhe është emëruar mes tre kandidatëve të tjerë duke marrë postin.

Vendimi u mor në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak Durrës.
Shtuar më 01/12/2019, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori