EMRAT/ Kujt u lejohet kandidimi për Kushtetuesen
Këshilli i Emërimeve në Drejtësi publikon kandidatëve që lejohen të kandidojnë dhe që nuk lejohen të kandidojnë për në Gjykatën Kushtetuese.

Lejohet të kandidojë vetëm Elsa Toska. Ndërkohë në anën tjetër u dalohet kandidimi:

1. Valbona Bala,
2- Klodian Rado
3- Rexhep Bekteshi
4- Sinan Tafaj

Shtuar më 31/07/2019, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori