Eliminoi në mënyrë mizore kunatën, Erdet Çapoku përballet me gjykatën
Erdet Çapoku pritet është gjendur ditën e sotme përballë Gjykatës së Tiranës pasi vrau në mënyrë mizore kunatën e tij.

Aktualisht seanaca po mbahet me dyer të mbyllura.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Paskuqan këtë të premte. Kunati i Enkeledës hyri me dhunë në banesën e saj dhe e goditi me mjete të forta duke i shkaktuar asja plagë të rënda që sollën edhe vdekjen e 35-vjeçares.

Ai pretendon se e ruante kunatën pasi bashkëshorti i saj njëherësh i vëllai i Erdeti t’ja kishte lënë amanet.

Shtuar më 12/01/2020, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori