Eliminoi me mjete të forta 61 vjeçarin, i riu përballet me drejtësinë
Fatmir Demiri, i cili vrau pak ditë më parë në Tiranë me mjete të forta Dorian Latollarin, ka dalë sot para gjykatës për t’u mësuar më masën e sigurisë.

37-vjeçari">37-vjeçari Fatmir Demiri, ish-ushtarak, vrau me mjete të forta në banesë Dorian Latollarin, ngjarje kjo e cila u bë e ditur vetëm dy ditë pas ngjarjes nga policia.

Më herët 37-vjeçari">37-vjeçari e ka pranuar autorsinë dhe është shprehur se për disa konflikte të meparshme, dyshohet për konflikte pronësie, me vetëpërgjegjësi ka goditur me sende të forta duke i shkaktuar vdekjen 61 vjeçarit.

Shtuar më 31/08/2020, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori