Eliminimi në Shkodër, zbulohet e kaluara kriminale e Gjergj Krygjas
Ditën e djeshme, një ngjarje e rëndë tronditi Shkodrën ku u ekzekutua 43-vjeçari Gjergj Krygja.

Krygja rezulton të jetë i dënuar në Itali për trafik droge, dhe më pas është depërtuar drejt Shqipërisë, ku dhe në Dukagjin dyshohet të jetë përfshirë në kultivimin e kanabisit.

Ngjarja ndodhi në banesën e viktimës, dhe dyshohet se autorët kanë lëvizur në zonë me një makinë foristradë.


Shtuar më 07/11/2019, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori