Eleni shkund skenën në Lisbonë, shqiptarja duartrokitet plot entuziazëm
Edhe një nga tre shqiptarët në Eurovizion, Eleni Foureira ka përformuar shkëlqyeshëm.

Ajo ka bërë një performancë shumë të fuqishme dhe plot energji me këngën “Fuego”.

Performanca e këngëtares me origjinë shqiptare ishte tejet energjike, duke bërë që publiku ta duartrokasë shumë.

Eleni bëri bujë në Shqipëri pasi mohoi origjinën e saj, por më pas pranoi se vinte nga qyteti i Fierit. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori