Ekspozon të pasmet nga bregdeti, nuk përmbahet vajza e ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM)

Vajza e ish-deputetes shqiptare, Ada Deda është fiks në "pikën e fortë" të saj, sezonin e plazhit ku Instagrami i saj mbushet me foto me bikini dhe ekspozon format perfekte trupore.

Së fundmi ajo ka publikuar në InstaStory një video teksa reklamon të pasmet e saj me një super pamje nga pernëdimi në bregdet.

Këto foto bombastike të Adës komentohen dhe pëlqehen më mijëra herë./albeu.com/

Shtuar më 04/07/2020, ora 08:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori