EKSKLUZIVE/ Ja dëmtimet që ka marrë Ahmetaj nga aksidenti në Maqedoni

Pëlqej
Pas aksidentit të rëndë në Kumanovë, ish-ministri Aerban Ahmetaju dërgua fillimisht në spitalin e qytetit ndërsa tashmë, burime ekskuzive për Albeu.com bëjnë me dije se ai është duke i transferuarShkup.

Albeu.com mësoi nga spitali i Kumanovës së Ahmetaj ka dëmtime në mushkri dhe pjesëne e femurit duke bërë që të kërkoje trajtim më të speciailizuar në Shkup.

"Arben Ahmetaj është tani duke transferuar nga Spitali i Kumanovës në Shkup pasi ka frakturë të femurit dhe problem me mushkeritë. Nuk ka rrezik për jetën"., bëjnë me dije burime për Albeu.com /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori