EKSKLUZIVE/ Zbulohet personi që shoqëronte Ahmetajn në makinë, ka brinjë të thyera
Ndërkohë që Arben Ahmetaj është dërguar me urgjencë për trajtim të specializuar në spitalin e Shkupit, Albeu.com mëson se një tjetër person ishte në makinë me të gjatë aksidentit.

Burime ekskluzive për Albeu.com bëjnë me dije se në momentin e aksidentit në makinë ishte edhe një person tjetër, me emrin Leonard, i cili sipas burimeve ndodhet i shtruar në spitalin e Shkupit.

Mësohet se ai ka brinjë të thyera dhe po mbahet nën vëzhgimin e afërt të mjekëve. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 22:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori