Ekipet e emergjencës në KEK (FOTO LAJM)

Tragjedia që ndodhi në ambjentet e KEK-ut ka pllakosur zinë në Kosovë dhe më gjerë.

Sipas informacioneve të fundit, është zbuluar edhe identiteti i viktimave.

Mes tyre, mendohet që njëri të jetë i huaj.

Ekipet e shpëtimit po ndihmojnë në shuarjen e flakëve dhe ekspertët e fushës po kryejnë ekspertizat. /albeu.com/


Shtuar më 06/06/2014, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori