Efektivja joshëse me poza të guximshme, shfaqet me bikini në dëborë (FOTO LAJM)

Shpeshherë efektive vajza të Policisë janë bërë virale në rrjet për shkak të bukurisë së tyre.

Linda Aliu është policja kosovare që jo pak herë tërheq vëmendjen e mediave rozë.

Kjo për shkak të formave të saj fizike, të cilat nuk kalojnë pa u komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto seksi nga Brezovica, ku ka pozuar në një ambient me dëborë dhe e veshur me bikini.

Kujtojmë se para pak javësh ajo u vu në qendër edhe të mediave britanike ,ku shumë njerëz komentuan dhe shpërndanë foton e saj me uniformën e policisë. Madje, thuhet se ajo ka patur edhe oferta për të punuar si modele në sallonet e bukurisë.


Shtuar më 27/01/2021, ora 13:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori