Edi Rama: Momenti më i vështirë kur humba babain
Kryeministri i vendit Edi Rama ka realizuar të shtunën një intervistë ndryshe në “InTV”, i ftuar në emisionin “Tek unë” të moderatores Arjola Shehu.

Rama në këtë intervistë rreth jetës private, familjes, pasioneve, ka folur edhe për kabinetin e ri qeveritar.

Rama ka thënë se qeveria e re do të jetë me më pak ministri dhe me emra të rinj ministrash. Ai ka thënë se do të ketë dhe një reduktim të numrit të drejtorive, inspektorateve dhe dikastereve.

Kryeministri ka rrëfyer gjithashtu edhe momentet kur është ndjerë i dobët dhe i pafuqishëm në jetë.

" Kam pas disa momente të vështira. Ndoshta më i vështirë, i vështirë, ka qenë kur humba babain"-është shprehur ai. /albeu.com/
Shtuar më 30/07/2017, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori