Edi Rama konferencë urgjente për mediat
Kryeministri i vendit Edi Rama ka lajmëruar një konferencë për mediatorën 21:00 të mbrëmjes së sotme.

orën 19:41, kryeministri Edi Rama është larguar nga selia e PS-së ku ka qëndruar që pas votimit në Surrel, duke e ndjekur nga aty procesin e zgjedhjeve.

Votimet në të gjithë vendin u mbyllën sipas orarit zyrtar në orë 19:00 dhe sipas shifrave të deritanishme pjesëmarrja në votime është në shifra shumë të ulëta, rreth 20 %.
Shtuar më 30/06/2019, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori