E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Edhe Eleni tund skenën, këngëtarja shqiptare korr duartrokitjet e publikut
Edhe një nga tre shqiptarët në Eurovizion, Eleni Foureira ka përformuar shkëlqyeshëm.

Ajo ka bërë një performancë shumë të fuqishme dhe plot energji me këngën “Fuego”.

Performanca e këngëtares me origjinë shqiptare ishte tejet energjike, duke bërë që publiku ta duartrokasë shumë.

Eleni bëri bujë në Shqipëri pasi mohoi origjinën e saj, por më pas pranoi se vinte nga qyteti i Fierit. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2018, ora 23:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori