E vranë me tetë plumba, zbulohet e shkuara e errët e Beniamin Bezhanit
Mbrëmjen e djeshme 27-vjeçari Beniamin Bezhani në Fushë-Dukat të Vlorës u vra me tetë pëlumba, pak pasi la të fejuarën në shtëpinë e prindërve.

Dyshohet se vrasja e të riut lidhet me të shkuarën e tij, i cili më herët ka qenë i dënuar me burg në Belgjikë.

Mësohet se Bezhani dyshohet se është vrarë rreth 1 orë e gjysmë para se policia të merrte njoftimin për vrasjen e tij. Atentati ndaj tij dyshohet se është kryer në orën 19:30.

Ndërkohë, autoritetet vijojnë mbledhjen e provave në vendin e ngjarjes të cilat do të mund të çojnë në identifikimin dhe arrestimin e autorve.
Shtuar më 02/12/2020, ora 10:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori