E vranë dhe u larguan me shpejtësi, atentat ndaj shqiptarit në SHBA
Një 23 vjecar shqiptar është vrarë New York vetëm 4 ditë më parë ndërkohë që mediat vendase e kanë identifikuar vetëm ditën e sotme.

Viktima është Grei Frashëri i cili mësohet se u qëllua me armë zjarri në Bay Ridge në Brooklyn.

Sipas mediave vendase në vendngjarje janë gjetur disa gëzhoja, ndërsa autorët janë larguar me shpejtësi me tre makina pasi kanë kryer vrasjen në rrugë.

Akoma nuk dihen shkaqet e ngjarjes dhe arsyet pse i riu është vrarë. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2018, ora 23:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori