ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
E tmerrshme: Kabllot elektrike rrëzohen në rrugë (VIDEO)
Një video amatore e publikuar në rrjete sociale paraqet pamje të frikshme dhe të rrezikshme për sigurinë e qytetarëve.

Kabllot elektrikë janë rrëzuar në tokë pranë Tregut Elekrtik, kur OSSHE ka njoftuar se një pjesë e mirë e qendrës së Tiranës ka mbetur pa drita.

"Jeta Osh Qef" e ka publikuar videon, edhe me komentin se edhe pse situata duket e rrezikshme, në vendngjarje nuk kishte as polici dhe asnjë strukturë shtetërore. /Albeu.com/
Shtuar më 18/01/2016, ora 21:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori