E shtunë, i nxehti afrikan do të avancojë më tej
15 qershor 2019: I nxehti afrikan do të avancojë më tej. Temperaturat do të jenë shumë të larta.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 6-8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 18/35°C

Zonat e ulëta 22/40°C

Zonat bregdetare 22/37°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari
Shtuar më 15/06/2019, ora 08:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori