E SHTUNË/ Do të ketë shi? Parashikimi i motit

E shtunë, dt.21) nuk priten reshje për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë, dt.21) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

bregdet: 14 / 25 °C

në vendet e ulëta: 13 / 26 °C

në vendet malore: 7 / 17 °C.

ERA

Nesër (e shtunë, dt.21) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.
Shtuar më 20/09/2019, ora 23:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori