E sekuestruan me bujë, SPAK "ul kokën" dhe i rikthen mjetin e blinduar Lulzim Berishës
Gjykata e Posaçme liron nga sekuestroja dhe i kthen automjetin e blinduar BMW të Lulzim Berishës.

Makina e blinduar e Berishës u sekuestrua nga SPAK në kuadër të Operacionit Forca e Ligjit (OFL) më 4 shkurt të këtij viti.

Vendimi për sekuestrimin e automjetit të blinduarBerishës u kundërshtua nga avokati Detar Hysi i cili deklaroi se të ardhurat për blerjen e sendit janë të deklaruara dhe bëri me dije se do të ankimonte vendimin.

Shtuar më 23/10/2020, ora 09:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori