E RËNDË/ Vetëvaret 50 vjeçari në Librazhd
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd, ku një 50 vjeçar ka vendosur t'i japë fund jetës.

Viktima me inicialet Sh.H., është gjetur pa shenja jete në fshatin FloqLibrazhdit.

Dyshohet se është vetëvarur pasi vuante nga depresioni, por mbetet e paqartë se me kë jetonte dhe ku u gjet i vdekur.


Shtuar më 31/08/2020, ora 14:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori