Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
E RËNDË/ Plas arma në shtëpi, 3 të vdekur disa të plagosur
Të shtënat me armë në një shtëpi në qytetin holandez të Dordrecht, ka lënë disa të plagosur rëndë, ndërsa dyshohet se 3 persona kanë mbetur të vrarë.

Autoritetet nuk kanë konfirmuar ende numrin e personave të përfshirë, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie të cilët po hetojnë dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sipas mediave të huaja thuhet se në një shtëpi ka pasur të shtëna me armë, por ende nuk ka detaje. Në një komunikim në Twitter, Policia njoftoi se ka pasur viktima.
Shtuar më 09/09/2019, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori