E rëndë në Fier, i moshuari i drejton çiften 50-vjeçarit
Pëlqej
Një burrë i moshuar i ka vënë armën në fytyrë ditën e djeshme një
50 vjeçari.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Darëzezë dhe shtetasi 69 vjeçar me inicialet I.G ka përfunduar në pranga.

Njoftimi i policisë:

Më datë 11.07.2018">2018 u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për shtetasin I.G., vjeç 69, banues në fshatin Hoxharë, pasi dyshohet se më datë 08.07.2018">2018, në fshatin Darzezë, ka kanosur me armë gjahu, shtetasin F.C., vjeç 50, banues në këtë fshat. Në cilësinë e provës materiale u bllokua arma e gjahut, çifte me leje. Neni 84 i Kodit Penal. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 21:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori