E rëndë në Farkë, gjendet i mbytur në liqen 14 vjeçari
Një 14-vjeçar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm tek liqeni i Farkës, në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:35.

I mituri me iniciale A.R., është nxjerrë nga liqeni pa shenja jete dhe dyshohet se është mbytur.

Ndërkaq, policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Më datë 05.09.2020, rreth orës 06:35, tek Liqeni i Farkës, është gjetur pa shenja jete shtetasi i mitur me iniciale A.R., 14 vjeç, i cili​ dyshohet se është mbytur në liqen.

Punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Shtuar më 05/09/2020, ora 11:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori