E rëndë, edukatoret i vinin fëmijët të rriheshin "për shkarkim stresi" (VIDEO)
Një ngjarje e rëndë është publikuar në rrjetet sociale, ku fëmijët e një kopshti detyroheshin që të përleshen si në boks, ndërsa edukatoret bënin rolin e tifozëve dhe të trajnerëve.

Pajmet vijnë nga Misuri të SHBA-ve dhe është xhiruar fshehurazi, nga dritarja,ku më pas është publikuar nga mamaja e një katër-vjeçari që shkonte në atë kopësht.

Gjithcka ishte zbuluar kur një ditë fëmija i saj kishte shkuar në shtëpi duke qarë dhe kishte rrefyer situatën që ndodhte brenda amjenteve të kopshtit.

“Ai nuk e kuptonte se pse shoku i ngushtë e kishte rrahur”, thotë e ëma, që publikoi videon.

Edukatoret e pranuan që i kishin vënë fëmijët të ndesheshin, por vetëm si mënyrë për të shkarkuar stresin e fëmijëve.

Kopshti i ka shkarkuar edukatoret nga detyra, por nëna ka hedhur edhe kopshtin në gjyq e kërkon 25 mijë dollarë dëmshpërblim. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2018, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori