E rëndë/ Babai e përplas disa herë në dysheme, foshnja 3-muajshe në luftë me jetën
Një vajzë e vogël, vetëm tre-muajshe, po lufton me jetën, pasi babai i saj e rrahu atë rëndë, duke e lënë me 27 në kafkë, shpinë e brinjë.

Babai i saj Sean Dykes, 24 vjeç, u arrestua, ndërsa sipas policisë, ai e goditi foshnjën në fytyrë dhe e përplasi disa herë në tokë.

Doktorët thonë se vajza është me fat që ka mbijetuar, por do të ketë pasoja afatgjata për shkak të dëmtimeve të marra. Dykes ishte i vetëm ën shtëpi në momentin që ka rrahur foshnjën, ndërsa në polici ai tha se kishte çrregullime të personalitetit dhe se vuante nga stresi dhe se nuk kontrollonte dot zemërimin.

Ai madje përshkroi aktet e dhunshme oficerëve, duke përdorur një arush pelushi.
Shtuar më 04/06/2019, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori