E quajti median italiane të ndyrë, Rama ul "kokën" dhe kërkon falje
Pëlqej
Kryeminstri Edi Rama foli nw News24 edhe për sulmin që bëri për ‘Le Iene’ emisionin që publikoi reportazhin për fëmijët në Bulqizë.

Ai tha se:

“Unë nuk e kam parë vetë, mua më thanë nga të tjerët. Unë pa e parë fola me një paragjykim dhe kam bërë gabim, pa dashje për rastin në fjalë,” tha Rama.

Ai gjithashtu tha se kërkonte falje për këtë rast teksa tha se mediat kurrë nuk kërkojnë falje kur e kanë gabim. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori