E qëlluan pas koke me silenciator, kush ishte avokati i ekzekutuar

Detaje të reja janë zbuluar për atentatin që tronditi mbrëmjen e sotme qytetin e Elbasanit.

Sipas informacioneve të reja, avokati i njohur Ravik Gurra, 50 vjeç u vra në një lokal të njohur në qendër të qytetit dhe autori dyshohet se ka qene i maskuar.

Me të në tavolinë kanë qenë edhe dy persona të tjerë, njëri prej tyre gjithashtu avokat dhe viktima është qëlluar pas koke me silenciator.

Viktima ka mbrojtur çështje të bujshme siç është ajo e Capajve dhe Shullazit.

Autori që e ka qëlluar me pistoletë është larguar me një mjet që është gjetur i djegur në dalje të qytetitElbasanit.

Policia ka ngritur postblloqe për kapjen e autorëve dhe zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 23:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori