"E premte 13", kombinimi i frikshëm për sulmin ndaj Asadit
Duket si një teori konspiracioni, por në rrjetet sociale ka filluar një debat i madh mbi ditën dhe datën të cilën SHBA, Franca dhe Britania e Madhe zgjodhi të sulmonte Sirinë.

Ishtë pikërisht ditë e premte dhe data shënonte 13, shkruan Albeu.com.

Kjo ditë dhe kjo datë cilësohen si ters nga supersticiozët.

Nuk dihet nëse Trump dhe aleatët e kanë zgjedhur këtë ditë për këtë qëllim apo për shkak se atëherë ka qenë më e përshtatshme për të kryer një sulm të tillë.

Bazat e Asadit u goditën pak minuta para orës 24:00 në të gdhirë të ditës së sotme dhe mësohet se amerikanët dhe aleatët e tyre lëshuan 103 raketa. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori