E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
E përplasi treni, ndërron jetë 16 vjeçari
Një aksident hekurudhor ka ndodhur paraditen e sotme rreth orës 11:00 në Durrës.

Treni ka aksidentuar një nxënës të shkollës së mesme, i cili është dërguar në spital me urgjencë por nuk ka mundur të mbijetojë. Bëhet fjalë për 16-vjeçarin Samuel Kokomani. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të stacionit të trenit në Durrës.

Sipas dëshmitarëve 16-vjeçari">16-vjeçari ka qenë me kufje në vesh dhe nuk e ka dëgjuar trenin, e rrjedhimisht nuk ka mundur të largohet. Pas disa orëve në spital, 16-vjeçari">16-vjeçari ka ndërruar jetë me gjithë përpjekjet e mjekëve.
Shtuar më 20/05/2019, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori