E përplasi makina në Fushë-Krujë, pastruesja e rrugës niset me urgjencë te Trauma
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë.

Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka përplasur pastruesen e rrugës teksa ishte duke punuar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen S.M.T, ndërsa pastruesja 45-vjeçare është plagosur rëndë dhe është dërguar menjëherë në spitalin e Traumës.

Sakaq, polica ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2019, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori