E përfolur për format perfekte, deputetja shqiptare zbulon nëse i ka të pasmet plastike (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e te shtunes në emisionin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën një nga të ftuarat ishte edhe deputetja e njohur nga Kosova Dude Balja.

Sfidës “Ndaje ose tundu” nuk mund t’i shpëtonte edhe Dude, e cila u dha një shpjegim të gjithë “gojëve të liga” që e akuzojnë se ka bërë operacion plastik të pasmet e saj.

Pyetjes nëse i ka bërë operacion plastik apo jo, të pasmet deputetja iu përgjigj pa problem duke thënë se nuk është e vërtetë, por nuk është kundra ndërhyrjeve në trup dhe mbase në një të ardhme do mund të të bëjë një të tillë.

Shtuar më 21/12/2020, ora 09:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori