E papritur, e ftuara i heq të gjitha në emision (VIDEO)
John Humphrys përjetoi tronditjen më të madhe të karrierës së tij, kur një aktiviste kundër "Brexit" hoqi të gjitha rrobat dhe e detyroi që të zhvillonin intervistën lakuriq.

Intervista po zhvillohej në Radio 4 dhe po shkonte shumë mirë, kur në moment Dr.Victoria Bateman hoqi rrobat duke theksuar se lakuriq do të mbetet edh Britania e Madhe nëse del nga Bashkimi Europian."Oh, po shoh që ju jeni lakuriq", i tha John të ftuarës, e cila iu përgjigj: Kështu do të jetë edhe Britania e Madhe pas daljes nga Brexit. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2019, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori