E paprecedent ajo që ndodh me kryeministrin italian (VIDEO)
Jo vetëm shqiptarët, por ndodh që edhe kryeministrat e vendeve të BE-së, jo vetëm t’i serviliosen, por ti qëndrojnë gjatë gjithë kohës mbara presidentit të SHVA-ve, Donald Trump.

Gjatë samitit të G7-s, Giuseppe Conte, kryeministri i sapozgjedhur i Italisë, shihet që i qëndron gjatë gjithë kohës nga pas presidentit Donbald Trump.

Këtu kuptohet mjaft qartë se sa e fortë është SHBA dhe presidenti Trump.

Për më shumë shihni videon:
Shtuar më 09/06/2018, ora 23:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori