E pabesueshme, BDI-ja nuk merr dot Sarajin në raundin e parë vetëm për pak vota
Komuna e Sarajit përfundimisht do të shkojë në raundin e dytë ku do të përballen Blerim Bexheti i BDI-së dhe Bashkim Bakiu i Besës.

Albeu.com mëson se BDI arriti të marrë 49.73 për qind të votave në Saraj (7 963) duke mos mundur të fitojë që në raudin e parë, ndërsa Bakiu i Besës mori 28.61 për qind (4 582 vota).

Duket qartë se BDI-se i duheshin disa dhjetra vota për të kaluar pragun në mënyrë që të fitonte që në raundin e parë. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2017, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori