E moshuara e vetme në mes të natës, patrulla e Policisë e shoqëron në shtëpi
Ora shënonte 1.20 kur patrulla e përgjithshme e Elbasanit konstatoi në mes të rrugës një të moshuar, e cila nuk kishte se ku të shkonte.

Siç raporton për abcneës.al gazetari Aldo Kozarja, pas konstatimit, dy efektivë policie, një grua dhe një burrë iu afruan asaj për të kuptuar rrethanat e qendrimit jashtë në atë orë të natës duke marrë përgjigjen se asnjë autobus apo furgon nuk e kishte marrë për ta dërguarshtëpi.

Në këto kushte, policia vuri në dispozicon furgonin e patrullës për ta dërguar të moshuarën në shtëpi, e cila endej rrugëve të qytetit pa ditur se ku të shkonte dhe për më tepër, në mungesë të një mjeti transporti.


Shtuar më 02/12/2020, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori